Informacje o sklepie

Unifarmer zajmuje się internetową sprzedażą części i akcesoriów do maszyn rolniczych oraz budowlanych. Dążymy do tego aby nasza oferta spełniała wymagania każdego użytkownika maszyn rolniczych oraz budowlanych. Cały czas poszerzamy nasz asortyment o kolejne części i akcesoria do maszyn rolniczych oraz budowlanych takie jak światła i elektryka, koła, fotele, szyby, osprzęt roboczy oraz wiele innych.

Jeśli w naszej ofercie nie znajdą Państwo interesującego Was towaru prosimy o kontakt, najprawdopodobniej jesteśmy w stanie sprowadzić dla Państwa każdą część w terminie 1-2 dni roboczych i sprzedać w najlepszej cenie!

Misja firmy

Naszym celem jest uplasowanie się na pozycji lidera sprzedaży internetowej części i akcesoriów do maszyn rolniczych oraz budowlanych w Europie.

Opinie Klientów

Opinie OpineoOpinie Ceneo

Opinie Klientów są dla nas bardzo ważne. Dają nam odpowiedź na to, czy są zadowoleni z dokonywanych w naszym sklepie zakupów, czasu dostawy oraz poziomu obsługi. Korzystamy z trzech najbardziej wiarygodnych oraz popularnych systemów opinii w Polsce:

  1. Opinie Opineo
  2. Opinie Ceneo
  3. Opinie konsumenckie Google

Każda opinia, która jest dodawana przez te systemy jest potwierdzona zamówieniem złożonym w naszym sklepie. Umożliwia to Klientom na ocenę naszej pracy. Cieszymy się z każdej opinii, ponieważ sprawiają one, że cały czas możemy podnosić poziom obsługi. Jesteśmy tym bardziej zadowoleni, gdyż udaje nam się utrzymać poziom satysfakcji Klientów naszego sklepu na poziomie ponad 95%.

Zakupy w naszym sklepie są bezpieczne

idosell shopStosujemy system IdoSell Shop dający klientom kontrolę nad zamówieniem i procesem realizacji zamówienia. Dbamy też o Państwa prawa i bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi SSL zapewniający pełną ochronę transakcji oraz wszystkich danych przekazywanych poprzez nasz sklep. 

W każdej chwili mogą Państwo zapoznać się z naszym Regulaminem, Polityką Prywatności oraz informacjami na temat Odstąpienia od umowy. 

W dowolnym momencie mogą Państwo też sprawdzić Informacje o sklepie, Koszty wysyłki oraz dostępne Sposoby płatności i prowizje.

Certyfikaty

Certyfikat ISO

Wykonując zakupy w naszym sklepie internetowym mogą być Państwo pewni odpowiednich standardów obsługi i jej najwyższej jakości. Nasza firma przeszła certyfikację i ma wprowadzony oraz utrzymywany system zarządzania jakością odpowiadający wymogom normy ISO 9001:2015 w zakresie obowiązywania:

  • Projektowanie, produkcja i serwis przyczep samochodowych
  • Produkcja elementów i konstrukcji spawanych
  • Usługi obróbki metalu
  • Sprzedaż internetową


Nasi pracownicy zostali odpowiednio przeszkoleni i podczas pracy działają według wyznaczonych, rygorystycznych zasad. Każde działanie odnoszące się do Klientów naszego sklepu podejmujemy według najwyższych światowych standardów. 

Pozwala nam to na bardzo sprawne załatwianie wszystkiego rodzaju spraw, reklamacji i zwrotów oraz ogranicza do minimum możliwość pomyłek. Przyjęcie tak wymagających norm skutkuje bardzo wysokim poziomem zadowolenia naszych Klientów, którzy doceniają komfortowe zakupy w naszym sklepie oraz natychmiastową i skuteczną pomoc w przypadku problemów. 

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy wiele form kontaktu dostępnego w godzinach pracy naszego biura obsługi Klientów. Mogą Państwo skontaktować się z nami za pomocą naszego systemu ecommerce Idosell Shop, który umożliwia wiele form kontaktu i zarządzania zamówieniem bezpośrednio z panelu Klienta. Dodatkowo mogą Państwo skorzystać z kontaktu telefonicznego, darmowego czatu, formularza kontaktowego, kontaktu bezpośrednio przez e-mail lub nasze profile w sieciach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, czy Instagram. 

Zawsze bardzo chętnie pomagamy i doradzamy zachęcając do kontaktu oraz utrzymując poziom określony w wymogach normy. Dokładamy też wszelkich starań żeby uzyskać Państwa zadowolenie i często stosujemy jeszcze bardziej wymagające standardy dla Państwa komfortu.

pozdrawiamy

zespół UNIFARMER.  

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 7 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-24
Realizacja zamówienia bardzo szybka i beż żadnych problemów.
2023-01-24
Szybko i i zgodnie z opisem.
pixel