Stelaż płaski H-0 na plandekę pokrowiec przyczepy UNITRAILER GARDEN 265 KIPP
Stelaż H-0 pod plandekę do przyczepy Garden 265 KIPP
Stelaż pod plandekę pasuje do przyczepki Garden 265 KIPP oraz do innych przyczep o szerokości 150 cm. Jest wykonany z bardzo solidnych poprzeczek stalowych, które są zabezpieczone ocynkiem i są odporne na rdzewienie. Całość tworzy mocną i solidną konstrukcję dla plandeki.
Stelaż pod plandekę przydaje się gdy potrzebujemy ochronić przewożony ładunek przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi: gradem, śniegiem, słońcem i deszczem. Posiadając taki stelaż nie musisz martwić się, czy podczas dłuższej jazdy złapie Cię deszcz, grad i dojdzie do uszkodzenia Twojego towaru. Stelaż może być montowany na zwykłe burty ale również jego efekt możemy uzyskać na burtach podwójnych BIS. Do stelaża możesz dokupić plandekę lub kupić cały zestaw stelaż + plandeka.
Masz pytania związane z wyborem lub użytkowaniem naszych produktów? Skontaktuj się z nami! Specjaliści Unitrailer chętnie udzielą Ci wszelkich informacji.