Łatwy zwrot towaru
Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu
14
dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu
14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.
Ten towar jest dostępny w naszych sklepach
Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność
Kalkulator rat
Listwa świetlna do bagażnika rowerowego z gniazdem 7 PIN z miejscem na tablicę rejestracyjną firmy Amos. Wtyczkę od listwy należy wpiąć w gniazdo znajdujące się przy haku holowniczym.
Należy ją zastosować jeśli bagażnik rowerowy czy inne akcesoria montowane z tyłu samochodu zasłaniają z znacznym stopniu lub całkowicie światła pojazdu oraz tablicę rejestracyjną.
Listwa świetlna montowana jest za pomocą 2 pasków (w zestawie) do rowerów, ewentualnie jeśli listwa jest montowana do platformy bagażnika rowerowego - przykręcana jest na śruby.
Listwa posiada światła:
- postojowe
- pozycyjne
- stop
- kierunkowskazy lewy i prawy
Informacje techniczne:
- wtyczka 7 PIN
- tablica gotowa do zamontowania (w zestawie 2 plastikowe paski)
- miejsce na tablicę rejestracyjną
- łatwy i szybki montaż
Wymiary listwy świetlnej:
109 x 15 x 10 cm
Parametry techniczne:
Producent: | Amos |
Model: | Listwa świetlna GIRO 7 PIN (MD036) |
Kolor:: | czarny |
Waga: | 3,4 kg |
Sposób mocowania: | Na platformie rowerowej lub rowerze |
System montażu : | Plastikowe paski lub śruby |
Rodzaj bagażnika: | 7 PIN |
Wymiary listwy: | 109 x 15 x 10 |
Materiał: | Stal + plastik |
Miejsce na tablicę rejestracyjną: | Tak |
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej: | Tak |
Opinie użytkowników